Novinky

BL-SATUR exkluzívna značka

BL-SATUR exkluzívna značka

Nový model autobusu značky Mercedes-Benz Tourismo s exkluzívnou značkou BL-SATUR. Autobusu nechýba najmodernejší multimediálny systém, USB nabíjačky, WI-FI, 2x monitor pre cestujúcich, WC, 2x chladnička a samozrejme kávovar.

SETRA S 515HD - najnovší prírastok

SETRA S 515HD - najnovší prírastok

Predstavujeme Vám autobus značky Setra S 515HD, ktorý je určený pre najnáročnejších klientov. Poskytuje vysoký komfort pre vodiča, ale najmä cestujúcich s výbavou, aká nesmie chýbať v zájazdovom autobuse.

Mercedes Benz (new) Tourismo

Mercedes Benz (new) Tourismo

Tento autobus mal premiéru minulý rok v Brusseli. Vo svojej výbave má najmodernejšie bezpečnostné prvky a jeho karoséria spĺňa najprísnejšie požiadavky. Klimatizácia, toaleta, audio, DVD systém a WI-FI sú štandardným vybavením tohto autobusu.

Neoplan Tourliner

Neoplan Tourliner

Autobus bol predstavený na medzinárodnom veľtrhu v októbri roku 2016. Vyhral cenu „DESIGN AWARD 2017“. Klimatizácia, toaleta, audio, DVD systém a WI-FI sú štandardom vybavenia každého autobusu.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Zobraziť viac informácií Rozumiem