O nás

Spoločnosť Satur Transport  pôsobí na slovenskom trhu už desiatky rokov  ako najstabilnejšia dopravná spoločnosť v oblasti zabezpečovania pravidelnej aj nepravidelnej prepravy, najprv ako dopravný podnik najväčšej československej cestovnej kancelárie ČEDOK, po rozdelení ČSFR jej slovenskej časti SATUR a napokon od roku 2000 ako samostatná spoločnosť SATUR TRANSPORT a.s., ktorá vznikla odčlenením celej dopravnej zložky od najväčšej cestovnej kancelárie na Slovensku – SATUR TRAVEL a.s.

Maximálnu spokojnosť s našimi službami vám zaručujú naše dlhoročné skúsenosti so slovenskou aj zahraničnou klientelou. Hlavnou prioritou je bezpečnosť cestujúcich a kvalitný technický stav všetkých vozidiel. Vodiči pravidelne absolvujú školenia bezpečnosti práce a prvej pomoci. Vďaka zájazdom nielen po Slovensku ale aj po celej Európe majú naši vodiči prax so slovenskou aj zahraničnou klientelou. Vodiči ovládajú okrem anglického jazyka na komunikatívnej úrovni aj iné jazyky ako nemčinu, taliančinu a maďarčinu. 

Výhody

Bezpečnosť

Technický stav všetkých dopravných prostriedkov je prísne sledovaný, a to ako naším vlastným servisným strediskom, tak aj externými špecializovanými servismi.

Komplexné služby

Okrem pohodlnej prepravy vám všetky vaše požiadavky počas cesty zabezpečíme v spolupráci s cestovnou kanceláriou SATUR TRAVEL

Dispečing 24/7

24 hodinová pohotovosť je štandardom. Operatívne riešime všetky vaše požiadavky a  zvládame aj komplikovné situácie.

Flexibilita

Rýchlo a pružne reagujeme na všetky, aj neštandardné požiadavky.

Náš vozový park pozostáva z autobusov najkvalitnejších typov značky MERCEDES (51 miest aj s vodičom) a (MAN 51 miest alebo 61 miest aj s vodičom), mini-autobusov MERCEDES Sprinter (23 miest s vodičom), VW CRAFTER (18 miest aj s vodičom), FORD Tranzit (14 miest s vodičom) a MERCEDES Viano (8 miest s vodičom), ktoré patria do kategórie luxusných autobusov najvyššej triedy a komfortu. Rovnaký štandard je samozrejmosťou aj pri zabezpečovaní transferov a individuálnej prepravy osôb, kde využívame pohodlné vozidlá, značiek MERCEDES, VOLKSWAGEN a ŠKODA.

Povedali o nás

Chcete mať istotu, že si vyberiete špoľahlivého prepravcu? Pozrite si referencie na naše služby, čo o nás hovoria naši klienti.

Chceme aby ste vedeli, že vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí. Preto sme v súlade s novým nariadením európskeho parlamentu a rady EÚ prijali potrebné opatrenia. Ak sa o týchto zmenách chcete dozvedieť viac, prečítajte si nový dokument o ochrane súkromia.

Partneri

Mercedes Benz
Man
Neoplan
Volkswagen
Allianz
Satur