Spoločnosť Satur Transport  pôsobí na slovenskom trhu už desiatky rokov  ako najstabilnejšia dopravná spoločnosť v oblasti zabezpečovania pravidelnej aj nepravidelnej prepravy, najprv ako dopravný podnik najväčšej československej cestovnej kancelárie ČEDOK, po rozdelení ČSFR jej slovenskej časti SATUR a napokon od roku 2000 ako samostatná spoločnosť SATUR TRANSPORT a.s., ktorá vznikla odčlenením celej dopravnej zložky od najväčšej cestovnej kancelárie na Slovensku – SATUR TRAVEL a.s.

Maximálnu spokojnosť s našimi službami vám zaručujú naše dlhoročné skúsenosti so slovenskou aj zahraničnou klientelou. Hlavnou prioritou je bezpečnosť cestujúcich a kvalitný technický stav všetkých vozidiel. Vodiči pravidelne absolvujú školenia bezpečnosti práce a prvej pomoci. Vďaka zájazdom nielen po Slovensku ale aj po celej Európe majú naši vodiči prax so slovenskou aj zahraničnou klientelou. Vodiči ovládajú okrem anglického jazyka na komunikatívnej úrovni aj iné jazyky ako nemčinu, taliančinu a maďarčinu. 

Bezpečnosť

Technický stav všetkých dopravných prostriedkov je prísne sledovaný, a to ako naším vlastným servisným strediskom, tak aj externými špecializovanými servismi.

Komplexné služby

Okrem pohodlnej prepravy vám všetky vaše požiadavky počas cesty zabezpečíme v spolupráci s cestovnou kanceláriou SATUR TRAVEL

Dispečing 24/7

24 hodinová pohotovosť je štandardom. Operatívne riešime všetky vaše požiadavky a  zvládame aj komplikovné situácie.

Náš vozový park pozostáva z autobusov najkvalitnejších typov značky MERCEDES (51 miest aj s vodičom) a (MAN 51 miest alebo 61 miest aj s vodičom), mini-autobusov MERCEDES Sprinter (23 miest s vodičom), VW CRAFTER (18 miest aj s vodičom) a MERCEDES Viano (8 miest s vodičom), ktoré patria do kategórie luxusných autobusov najvyššej triedy a komfortu. Rovnaký štandard je samozrejmosťou aj pri zabezpečovaní transferov a individuálnej prepravy osôb, kde využívame pohodlné vozidlá, značiek MERCEDES, VOLKSWAGEN a ŠKODA.

Povedali o nás

klient cestovnej kancelárie Satur Travel, poznávací zájazd Herend a Pannonhalma, október 2019

Rada by som sa poďakovala aj pánovi šoférovi. Skvelé chovanie, ochota a výborný šofér.

klient cestovnej kancelárie Satur Travel, poznávací zájazd Víkend v Ľubľane, október 2019

Veľmi by som sa chcela poďakovať za skvelý víkend v Slovinsku a poďakovať aj skvelému šoférovi, ktorý nás bezpečne dopravil do Slovinska a aj späť domov a celkovo za jeho profesionálny prístup.

advokátska kancelária Bratislava, firemná lyžovačka Schönberg,12.1.2018

Ďakujeme pekne za vaše služby. Tak ako predošlé roky, tak aj tento rok sme boli spokojní.

klient cestovnej kancelárie Satur Travel, Marhuľové slávnosti, júl 2019

...a nesmieme zabudnúť aj na vodiča autobusu. Tiež príjemný človek a hlavne jazdí bezpečne a plynule. Takýchto ľudí by sme si mali veľmi vážiť..

klient cestovnej kancelárie Satur Travel, poznávací zájazd Budapešť, júl 2019

Cestovali sme s rodinou a so zájazdom sme boli veľmi spokojní, veľká pochvala patrí aj p. šoférovi autobusu.

klient cestovnej kancelárie Satur Travel, zájazd Chorvátsko, júl 2019

vodiči pri ceste na dovolenku boli veľmi ústretoví, pohodoví

Marcela P. s manželom

Nakoľko nie som priateľkou sociálnych sietí, chcela by som sa prostredníctvom Vás poďakovať organizátorom zájazdu "Glacier Expres". Zájazd bol veľmi kvalitne zorganizovaný. Bola využitá každá minúta na poznanie niečoho nového a aj na oddych. Veľká vďaka patrí aj p. Hanke Školkayovej, ktorá je 100%-tná profesionálka a taktiež šoférom autobusu.

klient cestovnej kancelárie Satur Travel, poznávací zájazd Francúzsko, júl 2018

Bolo príjemné a veľmi profesionálne vo vzťahu k službám zakúpenie exkluzív Mercedes autobusov s dodržaním firemného drese code vodičov.

Spoločnosť N., Bratislava

Rada by som sa touto cestou poďakovala spoločnosti Satur Transport za výborné služby. Máte naozaj zodpovedných a profesionálnych vodičov.
 

klient cestovnej kancelárie SATUR TRAVEL, zájazd TO NAJLEPŠIE Z FRANCÚZSKA, 16.9.2017

 Šofér autobusu (p. Janíček) bol veľmi príjemný a skúsený. Bol ochotný zastaviť aj častejšie na pumpách. Pri pamiatkach bol ochotný nás vyhodiť (a vždy vyhodil) v úplnej blízkosti danej pamiatky. Jazdil opatrne, správne predvídal cestnú premávku a možné ohrozenia, a napriek tomu, nám cesta utekala veľmi dobre. Šofér TOP.

NA VAŠOM SÚKROMÍ NÁM ZÁLEŽÍ

Chceme aby ste vedeli, že vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí. Preto sme v súlade s novým nariadením európskeho parlamentu a rady EÚ prijali potrebné opatrenia. Ak sa o týchto zmenách chcete dozvedieť viac, prečítajte si nový dokument o ochrane súkromia.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Zobraziť viac informácií Rozumiem