Služby

Zabezpečíme prepravu podľa vášho želania na letisko, firemné večierky, výlety, konferencie, svadby, služobné cesty po Slovensku a celej Európe. Na výber máte luxusné vozidlá prestížnych európskych značiek s rôznou kapacitou na sedenie.

Autobusová doprava

Autobusová doprava

Pre väčšie skupiny sú k dispozícii na prenájom autobusy s kapacitou 49 miest alebo 57 miest na zájazdy po Slovensku aj v zahraničí. Naši profesionálni vodiči vás vždy dopravia bezpečne a pohodlne do vašej cieľovej destinácie. Štandardom vybavenia každého autobusu je klimatizácia, toaleta, audio a DVD systém a WIFI.

OBJEDNAŤ AUTOBUS

Mikrobusová doprava

Mikrobusová doprava

Pre menšie skupiny máme na prenájom mikrobusy s kapacitou 16 alebo 22 miest. Komfortne vybavené mikrobusy značky VW a Mercedes sú pre vás k dispozícii na cestu podľa Vašich požiadaviek.

OBJEDNAŤ MIKROBUS

Osobná doprava

Osobná doprava

Prenájom osobného vozidla so šoférom na transfery po Slovensku aj v zahraničí. Rezervujte si luxusné vozidlo so šoférom a jazdu do cieľovej destinácie využite na oddych alebo prácu.

VYBRAŤ TYP VOZIDLA

Doprava na letisko

Doprava na letisko

Objednajte si pohodlnú prepravu na letisko v Budapešti, Viedni alebo Prahe.Vždy vás načas privezieme aj odvezieme. Sledujeme aktuálne prílety a odlety a prepravu na letisko prispôsobíme aktuálnej situácií.

KONTAKTUJTE NÁS

Doprava na svadbu

Doprava na svadbu

Uľahčite vašim hosťom prepravu počas svadby a objednajte si vozidlo na ich prevoz v menších alebo väčších skupinách podľa vašich požiadaviek. Podľa dohody možnosť svadobnej výzdoby na vozidlo.

KONTAKTUJTE NÁS

Doprava na školské výlety

Doprava na školské výlety

Vaše deti odvezieme bezpečne na ich školský výlet. V spolupráci s cestovnou kanceláriou Satur Travel pre nich zabezpečíme ubytovanie a animačný program. Objednajte si autobus pre celú triedu a o zvyšok sa postaráme my.

KONTAKTUJTE NÁS

Doprava na vinné cesty

Doprava na vinné cesty

Naši skúsení vodiči Vás dopravia do vinárskej oblasti a vy si môžete vychutnať pohár dobrého vína s rodinou, priateľmi alebo kolegami z práce. Prenájom autobusu alebo mikrobusu na Malokarpatskú vínnu cestu pre väčšie ale aj menšie skupiny.

KONTAKTUJTE NÁS

Doprava na firemné akcie

Doprava na firemné akcie

Prenajmite si autobus alebo mikrobus na teambuilding alebo školenie pre vašich kolegov. Kompletnú logistiku pre vašu firmu vrátanie ubytovania vám zabezpečíme my v spolupráci s cestovnou kanceláriou Satur Travel.

KONTAKTUJTE NÁS

Partneri

Mercedes Benz
Man
Neoplan
Volkswagen
Allianz
Satur